VICHY NEOVADIOL надоместувачки комплекс 30ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY NEOVADIOL надоместувачки комплекс 30ml


  • Шифра: 0019304
  • Производител: VICHY
1.875 ден. 2.500 ден.

VICHY Neovadiol Compensating complex - надоместувачки комплекс 30ml

Напреден обновувачки комплекс. Густина и обликување на контурите на лицето, свежа блескавост и изедначен тен.

Видливи резултати после 7 дена користење. За сите типови на кожа.

За чувствителна кожа. Хипоалергено со термална вода Vichy, Без парабен. 

VICHY

VICHY