Tummy Tox ПРОМОТИВЕН 30 ДНЕВЕН ПАКЕТ ЗА ТОПЕЊЕ МАСТИ :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Tummy Tox ПРОМОТИВЕН 30 ДНЕВЕН ПАКЕТ ЗА ТОПЕЊЕ МАСТИ


  • Шифра: 0031434
  • Производител: Tummy Tox
2.078 ден.

Tummy Tox ПРОМОТИВЕН 30 ДНЕВЕН ПАКЕТ ЗА ТОПЕЊЕ МАСТИ.

30 дневен пакет за топење на масти кој за 1 месец ќе ви помогне да ги постигнете вашите цели!


2 х Fat Burner Drink – за забрзано топење во текот на целиот ден и поголема енергија.


Slim Tummy Caps – за намален апетит пред оброците и постигнување рамен стомак.

30 дневен пакет кој содржи 2 Fat Burner пијалоци за забрзано согорување на мастите и Slim Tummy капсули кои видно ќе ви го намалат апетитот и ќе ви помогнат да постигнете рамен стомак за само 1 месец!


Fat Burner Drink – Пијалок со вкус на манго за поефективно согорување на маснотиите


✅Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство


✅Гори маснотии каде што е важно


✅Го зајакнува метаболизмот и го зголемува нивото на енергија


✅Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени мате листови и л-карнитин


Fat Burner Drink INTENSE ја зголемува вашата внатрешна температура и помага да се забрза согорувањето на мастите. Содржи најчиста форма на Л-карнитин, кој гарантира дека нашето тело користи маснотии за енергија наместо да ги чува како масни наслаги. На овој начин, ние трошиме повеќе калории побрзо, а исто така се чувствуваме поенергични! Масните наслаги околу колковите и стомакот ќе се намалат уште пред да забележите!


Согорувањето на маснотиите сега е полесно и побрзо


Fat Burner Drink INTENSE ви помага да согорувате повеќе маснотии додека се движите и да изгубите повеќе тежина во тој процес.


Исто така, ги додадевме сите 8 Б комплекс витамини, кои играат суштинска улога во метаболизмот помагајќи во претворање на хранливите материи во енергија.


Вежбањето ќе биде полесно со Fat Burner Drink INTENSE и вашето тело ќе може поефикасно да согорува маснотии! Нашите клиенти го обожаваат и неговиот вкусен и освежителен вкус на манго.


Slim Tummy Caps – Капсули кои го намалуваат чувството на глад и се грижат вашиот стомак да е повторно рамен. Побрзо до тенка линија без откажување!


✅Го намалува чувството на глад и желбата за храна


✅Помага во забрзување на метаболизмот


✅Се топи вишокот маснотии


✅Помага да се контролира телесната тежина


✅Одржува нормално ниво на шеќер и маснотии во крвта


✅Содржи најмалку 60% HCA за најдобри резултати во слабеењето


КАКО ДЕЛУВА?


Со Гарсинија Камбоџа ќе јадете помалку и ќе се чувствувате подобро!


Екстрактот од Гарсинија Камбоџа е тропско овошје за кое некои сметаат дека е чудесно овошје поради неговите неверојатни ефекти.


Главната состојка е хидроксицитрична киселина (HCA). Поради тоа, Гарсинија помага да се балансира телесната тежина и го намалува чувството на глад. Тоа спречува акумулација на масни клетки на чувствителни делови како задникот, стомакот, колковите, бутовите и рацете. Покрај тоа, тој има добар ефект врз варењето на храната, бидејќи го забрзува метаболизмот.


Дејствува како антидепресив бидејќи состојките во Гарсинија Камбога го зголемуваат нивото на серотонин, хормонот за среќа, што влијае на позитивното расположение. Високото ниво на серотонин го намалува прејадувањето, што често е причина за лошо расположение и депресија.


Покрај гарсинија, Slim Tummy Caps содржат и хром и витамин Ц, кои помагаат на гарсинијата да работи уште посилно. Хромот игра голема улога во метаболизмот на микро супстанциите и помага во одржување на стабилно ниво на шеќер


Витаминот Ц помага при ослободување на енергијата во метаболизмот и ги штити клетките од оксидативен стрес.


Slim Tummy Caps ќе се погрижат за витка линија и рамен стомак без да се откажете, а исто така ќе ви дадат дополнителна доза на енергија!

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Tummy Tox

Tummy Tox