Tummy Tox My Skinny Tea чај, 20 ќесички ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 2+1 :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Tummy Tox My Skinny Tea чај, 20 ќесички ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 2+1


  • Шифра: 0031435
  • Производител: Tummy Tox
1.200 ден.

Tummy Tox My Skinny Tea чај, 20 ќесички ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 2+1.

Чај кој помага во топењето на маснотиите и дава енергија. До совршена линија со само 1 чаша на ден.

Едноставно до рамен стомак!
ПАТОТ ДО РАМЕН СТОМАК НИКОГАШ НЕ БИЛ ПОЛЕСЕН

Чај кој помага за топење маснотии, за привлечна линија.

-Го забрзува процесот на топење на масните наслаги

-Спречува формирање на нови масти

-Без оглед на слабеењето, нивото на енергија останува исто

-Ги отстранува токсините од телото кои го запираат процесот на слабеење

-Резултати видливи со само 1 чаша на ден

-Одличен вкус


КАКО ДЕЛУВА?

Дали често се вознемирувате за оние неколку вишок килограми од кои не можете да се ослободите? Сте се обиделе многупати, но неамло резултат.

Понекогаш мислите дека ослободувањето од вишокот килограми е невозможна мисија и повеќе сакате да се откажете од сè? СТОП! Секогаш постои решение и затоа никогаш не смеете да се откажувате!

Ние го дизајниравме Чајот “My Skinny Tea” само за девојки како тебе, како би станале најдобрата ваша верзија и да ви докажеме дека ослободувањето на вишокот килограми е навистина можно!

Уникатни состојки кои ќе направат да се чувствувате феноменално во вашата кожа.

Чајот “ My Skinny Tea” го забрзува процесот на топење на масните наслаги на начин што го забрзува метаболизмот.

Избраната мешавина на состојки спречува формирање на вишок маснотии. Бидејќи токсините кои остануваат во организмот често се виновници за неуспешно слабеење, овој чај ја стимулира нивната екскреција.

My Skinny Tea ќе биде вашиот нов сојузник во борбата за новата линија што отсекогаш сте ја посакувале.

Сè што треба да направите е да пиете 1 чаша Skinny Me Tea на ден и со тоа да го разбудите метаболизмот, кој ќе започне да работи 100 на час. Маснотиите ќе почнат да се топат и килограмите ќе исчезнат. Дали сте за?
Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Чај од пу-ер, билка од луцерн, корен од бурдок , сладок анасон, елдербери

 

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Tummy Tox

Tummy Tox