×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
AFTER BITE крем за после убоди 45ml


  • Шифра: 011064
  • Производител: Fitofarm
145 ден.

AFTER BITE крем за после убоди 45ml.

Состав:

За интензивна нега на кожа после убоди од инсекти, медузи, опекотини.

Природна формула која содржи екстракти од алое, чајно дрво и хамамелис, масло од пеларгониум, витамин Е, невеново и маслиново масло.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Употреба:

Се препорачува:

После убоди од инсекти и допир од медуза;

При кожни воспаленија предизвикани од прекумерно сончање;