VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST крем за лице 50ml + ПОДАРОЦИ :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST крем за лице 50ml + ПОДАРОЦИ


  • Шифра: 0031587
  • Производител: VICHY
2.980 ден.

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST крем за лице 50ml.

Видливо ги намалува брчките. Го изедначува тенот.
Моќна формула која ги обединува пептид тип I, протеин за богата кожа добиен преку биоинженеринг, пептид тип II, anti-ageing молекула од синтетско потекло, и витамин Cg.
ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА.
Исклучително брза ефикасност. По првото нанесување, тонусот е подобрен за 52%, брчките се изгладени и се враќа еластичноста на кожата. Тестирано на чувствителна кожа под дерматолошки надзор.
За чувствителна кожа. Хипоалергено. Со Vichy минерализирана термална вода.

ПОДАРОК:

-Vichy Age Daily SPF50+ тонирана крема 1ml

-Vichy Eco SPF50+ млеко за тело 75ml

-Термо несесер за плажа

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

VICHY

VICHY