VICHY MINERAL 89 дневен засилувач за силна и богата кожа 50ml + ПОДАРОЦИ :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY MINERAL 89 дневен засилувач за силна и богата кожа 50ml + ПОДАРОЦИ


  • Шифра: 0031589
  • Производител: VICHY
1.550 ден.

VICHY MINERAL 89 дневен засилувач за силна и богата кожа 50ml.

89% минерализирана вода + хијалуронска киселина
Хидрирана кожа со подобар тонус. Здрав сјај. За сите типови на кожа, дури и за чувствителна. Хипоалергено.
Само 11 состојки. Без мирис. Без алкохол.

ПОДАРОК:

-Vichy Age Daily SPF50+ тонирана крема 1ml

-Vichy Eco SPF50+ млеко за тело 75ml

-Термо несесер за плажа

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

VICHY

VICHY