VICHY LIFTACTIV SUPREME дневен крем за лице 50ml + ПОДАРОЦИ :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY LIFTACTIV SUPREME дневен крем за лице 50ml + ПОДАРОЦИ


  • Шифра: 0031588
2.380 ден.

VICHY LIFTACTIV SUPREME  дневен крем за лице 50ml.

Дневна нега за корекција на брчките и цврстината на кожата.
5% рамноза од природно потекло + неохесперидин.
Ги намалува брчките. Ја зајакнува цврстината на кожата. Лифтинг ефект. За осетлива кожа. Хипоалергено.Содржи Vichy минерализирана термална вода.

ПОДАРОК:

-Vichy Age Daily SPF50+ тонирана крема 1ml

-Vichy Eco SPF50+ млеко за тело 75ml

-Термо несесер за плажа

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!