Tummy Tox Shape & Detox ќесички, 10 ќесички :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Tummy Tox Shape & Detox ќесички, 10 ќесички


  • Шифра: 0031536
  • Производител: Tummy Tox
800 ден.

Tummy Tox Shape & Detox ќесички, 10 ќесички.

Моќен 2-во-1 ефект – слабеење и детоксикација во еден пијалок! Со премиум состојки кои им помагаат на жените да се детоксифицираат и да согоруваат маснотии во проблематичните области.

2-во-1 ефект: детоксикација на телото и согорување на маснотии

Со најчистиот зелен чај на пазарот за тројно согорување маснотии

3 состојки (млечен трн, глуварче, артишок) за поддршка на 3 органи (црн дроб, црева, бубрези)

-Го зајакнува метаболизмот

-Ја подобрува целокупната благосостојба

-Природен вкус на лимон

-Природен и вегански

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

Tummy Tox

Tummy Tox