Tummy Tox Bedtime Collagen Slim ќесички, 10 ќесички :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Tummy Tox Bedtime Collagen Slim ќесички, 10 ќесички


  • Шифра: 0031537
  • Производител: Tummy Tox
900 ден.

Tummy Tox Bedtime Collagen Slim ќесички, 10 ќесички.

Запознајте го вашиот нов пријател пред спиење: 2-во-1 колагенски топач кој работи додека спиете!

Исполнете го вашиот сон за убавина со овој револуционерен производ кој ја комбинира моќта на 2 производи во 1. Сега можете истовремено да ги поддржувате вашите цели за слабеење и анти-стареење.

-Го забрзува согорувањето на мастите додека спиете

-Ја зацврстува вашата кожа

-Се бори против предвремено стареење

-Го намалува изгледот на брчките

-Ви помага да се борите со стресот

-Содржи хидролизиран морски колаген со супериорен квалитет

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

Tummy Tox

Tummy Tox