Tummy Tox челично шише :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Tummy Tox челично шише


  • Шифра: 0031096
  • Производител: Tummy Tox
885 ден.

Tummy Tox челично шише.Прекрасно дизајнирано и цврсто шише совршено за употреба додека сте во движење!

    -Двојна изолација за да ги одржувате вашите пијалоци топли и ладни со часови
    -Издржлива конструкција од не’рѓосувачки челик
    -100% водоотпорен
    -500мл капацитет

УЖИВАЈТЕ ВО ВАШИОТ ЧАЈ БИЛО КАДЕ!
Стилско шише за сите TummyTox девојки!

* Не мијте го шишето во машина за миење садови, наместо тоа, измијте го рачно.

    Ги чува напитоците топли до 8 часа
    Ги чува напитоците ладни до 24 часа
    Шише од не’рѓосувачки челик
    Двојна изолација
    500мл капацитет
    Направете го вашиот teatox уште полесно
    100% водоотпорен

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!Tummy Tox

Tummy Tox