URIAGE Bebe прв спреј со цинк и бакар за бебиња 100ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE Bebe прв спреј со цинк и бакар за бебиња 100ml


  • Шифра: 0015594
  • Производител: Uriage
560 ден.

URIAGE Bebe прв спреј со цинк и бакар за бебиња 100ml.


    -Спрејот е наменет за нега и заштита на иритирана кожа во делот на пеленската регија кај бебињата
   - Има заштитно и регенеративно дејство
   - Ја штити и смирува нежната бебешка кожа

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

Uriage

Uriage