PANTENOL 9% пена за нега, регенерација и хидратација на кожа 150ml 1+1 ГРАТИС :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
PANTENOL 9% пена за нега, регенерација и хидратација на кожа 150ml 1+1 ГРАТИС


  • Шифра: 0020779
  • Производител: Galenika
410 ден.

PANTENOL 9% пена за нега, регенерација и хидратација на кожа 150ml.

Состав: Д-пантенол 9%, алое вера, алантоин, витамин Е.

Пантенол пената се препорачува за:

    -Нега и хидратација на кожата
    -Нега на кожата после сончање
    -Регенерација на кожата после депилација/епилација

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Употреба:

Пената лесно се нанесува на телото и погодна е за нега на големи површини на телото. Брзо се впива и не остава траги.

Galenika

Galenika