LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO+M корективна нега со термална вода 40ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO+M корективна нега со термална вода 40ml


  • Шифра: 1002920
  • Производител: La Roche-Posay
1.540 ден.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO+   корективна нега со термална вода 40ml.

Корективна нега која ги одзатнува порите.Против неправилности.Против флеки на кожата.


ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

La Roche-Posay

La Roche-Posay