WELEDA baby заштитен балзам за лице од невен за деца 30ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
WELEDA baby заштитен балзам за лице од невен за деца 30ml


  • Шифра: 019886
  • Производител: WELEDA
450 ден.

WELEDA baby заштитен балзам за лице од невен за деца 30ml.

Заштитна крема од студ и ветар за време на зимскиот период.

За осетлива и нежна кожа на бебешкото и детското лице. Балсам без вода кој ја храни и смирува кожата и прави заштитна бариера против надворешни влијанија. За сува кожа. Содржи масло од бадем, хранлив ланолин и смирувачки екстракти од невен. Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега и кај најчувствителната кожа.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!WELEDA

WELEDA