WELEDA Baby масло за масажа за детско стомаче 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
WELEDA Baby масло за масажа за детско стомаче 50ml


  • Шифра: 0030437
  • Производител: WELEDA
883 ден.

WELEDA Baby масло за масажа за детско стомаче 50ml.

Нежна масажа за бебешки грчеви.


Природно масло за масажа за бебешкото стомаче, поттикнува варење на храната и спречува појава на грчеви, подуеност и гасови. Комбинацијата од нежно бадемово масло и етерично масло од мајоран, римска камилица и кардамон е идеална и релаксирачка масажа на бебешкото стомаче. Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега, формулирана во соработка со стручни медицински лица.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!WELEDA

WELEDA