WELEDA Baby крем од невен во подрачјето на пелените 75ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
WELEDA Baby крем од невен во подрачјето на пелените 75ml


  • Шифра: 0030135
  • Производител: WELEDA
459 ден.

WELEDA Baby крем од невен во подрачјето на пелените 75ml.

Заштита на подрачјето на пелените и превенција од настанување пеленски осип.
Ја смирува и негува иритираната кожа и црвенилото во пеленската регија, веднаш по нанесувањето. Невенот делува антиинфламаторно во комбинација со камилица, масло од сладок бадем и сончогледово масло.Содржи цинк оксид и спречува влажност на кожата. Без вештачки бои, мириси, конзерванси и состојки од минерално масло. Дерматолошки тестирана и сертифицирана нега и кај најчувствителната кожа.


ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!WELEDA

WELEDA