WELEDA Baby лосион за бебиња од невен 200ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
WELEDA Baby лосион за бебиња од невен 200ml


  • Шифра: 030570
  • Производител: WELEDA
825 ден.

WELEDA Baby лосион за бебиња од невен 200ml.

Weleda лосион за бебиња од органски невен. Хидратантна и смирувачка нега идеална за нежна кожа на телото.

Ја хидрира и прави кожата свиленкасто мека. Збогатен со состојки компатибилни со кожата, ги поддржува нејзините природни функции. Масла од бадем и сусам во комбинација со смирувачки екстракти од невен и камилица. Без вештачки бои, мириси, конзерванси и состојки од минерално масло.

Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега и кај најчувствителната кожа.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!WELEDA

WELEDA