STAMATIN капсули за возрасни, 30 капсули. :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
STAMATIN капсули за возрасни, 30 капсули.


  • Шифра: 0020728
  • Производител: Healthy Life
480 ден.

STAMATIN капсули за возрасни, 30 капсули.

Стаматин претставува додаток во исхраната кој го зголемува имунитетот на организмот .

Единствената формула  IMN3X на Стаматин содржи комплетно природни состојки - екстракт од корен од Исатидис , екстракт од африкански Гераниум и Цинк како и оптимална доза на витамин Ц.


ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!