Avene HYDREANCE UV-Light SPF30 емулзија 40 ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Avene HYDREANCE UV-Light SPF30 емулзија 40 ml


  • Шифра: 0020592
  • Производител: Avene
1.645 ден.

Avene HYDREANCE UV-Light SPF30 емулзија 40 ml.

Hydrance линијата обезбедува интензивна, длабинска и долготрајна хидратација за сите типови на чувствителна кожа. Микрокапсулите со својство за регулација на себум овозможуваат природен изглед и нежен матирачки ефект. Доколку со хидратацијата, сакате да ја заштитите кожата од УВ зраци, слободни радикали и загадувања од воздухот можете да одберете Hydrance UV legere емулзијата.

Нанесете наутро на совршено чиста и сува кожа на лицето и вратот.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Avene

Avene