Embryolisse Lait-Creme Concentrate повеќенаменски хранлив и хидратантен крем 30ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Embryolisse Lait-Creme Concentrate повеќенаменски хранлив и хидратантен крем 30ml


  • Шифра: 0030269
  • Производител: Embryolisse
702 ден.

Embryolisse Lait-Creme Concentrate повеќенаменски хранлив и хидратантен крем 30ml.

Исклучителна нега која со децении ја подржуваат дерматолозите и make-up артистите како француска тајна на убавата и негувана кожа. Со хидратантни и хранливи состојки, текстура богата со есенцијални масни киселини и витамини од природно потекло, овозможува неопходна нега и хидратација и ја заштитува кожата од влијанието на надворешните фактори. Кожата станува поотпорна, зацврстена и свиленкаста.
Дерматолошки тестирано. Без парабени.
Употреба: Практичен повеќенаменски производ за лице и тело. Идеален како подлога за шминка, секојдневна нега, како маска за лице. Може да се користи за нега на кожа после бричење и сончање, како и за нежно чистење на лице.


ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

Embryolisse

Embryolisse