ReConnect таблети за возрасни, 15 таблети :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ReConnect таблети за возрасни, 15 таблети


  • Шифра: 0020320
  • Производител: Vitae Health Inovation Spain
953 ден.

ReConnect таблети за возрасни,15 таблети.

Започнете го денот со енергија и виталност благодарение на NADH и Коензим-Q10

Reconnect® е додаток во исхрана базиран на комбинација од NADH (Co-E1), коензим Q10, серин и витамин Ц кои благодарени на синергистичкото дејство помагаат во подобрување на физичките и менталните перформанси.

        
      Препорачано за:

  -  Лица кои се чувствуваат заморно и оптоварено
   -Лица со секојдневен (современ) стрес
   - Спортисти
   - Лица кои имаат потреба од закрепнување од различни ситуации
   -Лица кои имаат проблем со меморијата


БЕЗ ГЛУТЕН, БЕЗ ЛАКТОЗА, БЕЗ ШЕЌЕР, БЕЗ СОРБИТОЛ, БЕЗ ФРУКТОЗА

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството! 

За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт

Упатство за употреба:
Земете 1 до 2 таблети на ден, 30 мин пред јадење. Не се препорачува за деца под 12 години и за време на бременост и доење, освен ако не е препорачано и надгледувано од лекар. Не предизвикува зависност и нема претерано стимулирачки ефекти.