Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 5 + ПОДАРОК :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 5 + ПОДАРОК


  • Шифра: 5
  • Производител: Mustela
2.280 ден.

Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 5

Промотивниот пакет содржи:

-Mustela масло за превенција на стрии 105ml.

-Mustela крема за превенција на стрии 150ml.

Драги мајки не заборавајте на негата на вашата кожа за време на бременоста. Со редовна употреба на Mustela маслото за превенција на стрии и Mustela кремата за превенција на стрии спречувате создавање на истите, резултатаот е хидрирана и блескава кожа.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Mustela

Mustela