Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 3 + ПОДАРОК :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 3 + ПОДАРОК


  • Шифра: 3333333
  • Производител: Mustela
2.815 ден.

Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 3

Промотивниот пакет содржи:

-Mustela Hydra Bebe крем за лице 40ml.

-Mustela HYdra Bebe млеко за тело 300ml.

-Mustela шампон за тело и коса 200ml.

-Mustela гел за капење 500ml.

-Mustela 50+ крем за лице со висока УВ заштита 40ml.

Mustela Hydra Bebe линијата ја хидрира и негува кожата на вашето бебе.


ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Mustela

Mustela