Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 2 + ПОДАРОК :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 2 + ПОДАРОК


  • Шифра: 2222222
  • Производител: Mustela
2.730 ден.

Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 2

Промотивниот пакет содржи:

-Mustela гел за капење 750ml.

-Mustela Hydra Bebe млеко за тело 300ml.

-Mustela Hydra Bebe крем за лице 40ml.

-Mustela Baby шампон 200ml.

-Mustela витамински крем 50ml.

Овој пакет содржи производи  за основна нега за кожата на вашето бебенце од самото раѓање. Производите се наменети за нормална кожа, давајќи секојдневна хидратација и долготрајна заштита.

После уживањето во капењето со Mustela шампончето и благиот гел, негата продолжува со Mustela млекото за тело.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

Mustela

Mustela