SENDO ADVANCE 3 дигитален мерач на крвен притисок + ГРАТИС ДИГИТАЛНА ВАГА :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
SENDO ADVANCE 3 дигитален мерач на крвен притисок + ГРАТИС ДИГИТАЛНА ВАГА


  • Шифра: 0018478
  • Производител: Sendo
4.590 ден.

SENDO ADVANCE 3 дигитален мерач на крвен притисок+ГРАТИС ДИГИТАЛНА ВАГА

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Sendo

Sendo