Mustela STELATOPIA масло за бањање 500ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Mustela STELATOPIA масло за бањање 500ml


  • Шифра: 0020221
  • Производител: Mustela
1.110 ден. 1.480 ден.

Mustela STELATOPIA  масло за бањање 500ml.

За многу сува и атопична кожа

98% од состојките се од природно потекло. Содржи патентирана органска состојка, дестилат од маслото од сончоглед кој помага при регенерација на кожата. Нежно ја чисти и штити кожатаод исушување, ги надокнадува липидите. Ја смирува и омекнува кожата. Одлична подносливост од раѓање и понатака. Дерматолошки тестирано.
Биоразградлива формула.

- Начин на употреба: нанесете на влажна кожа или истурете во водата за бањање. Измијте со вода и нежно избришете, без туширање. За тело и коса.
За надворешна употреба.

Mustela

Mustela