VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION матирачки невидлив спреј 100ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION матирачки невидлив спреј 100ml


  • Шифра: 0019506
  • Производител: VICHY
1.195 ден.

VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION матирачки невидлив спреј 100ml.

Намалува масен сјај. Постојан матирачки ефект. Погодно за осетлива и масна кожа.
Хипоалергено. Некомедогено. Со Vichy вулканска вода.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

VICHY

VICHY