URIAGE EAU THERMALE термална вода спреј 300ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE EAU THERMALE термална вода спреј 300ml


  • Шифра: 0015563
  • Производител: Uriage
600 ден.

URIAGE EAU THERMALE термална вода спреј 300ml.

URIAGE EAU THERMALE термална вода со исклучително висока содржина на минерали,наменета за нега на кожата,за секојдневна употреба,ја хидрира,смирува и заштитува кожата,па дури и најчувствителните делови.


ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

Uriage

Uriage