KOLLAGEN BEAUTY вијали за возрасни :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
KOLLAGEN BEAUTY вијали за возрасни


  • Шифра: 0019352
  • Производител: Doppelherz
2.565 ден.

KOLLAGEN BEAUTY вијали за возрасни,30 вијали.

Ја зголемува еластичноста на кожата,давајќи и убав и млад изглед.

Само 1 вијала на ден.

Doppelherz

Doppelherz