Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 1+ ПОДАРОК :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 1+ ПОДАРОК


  • Шифра: 1
  • Производител: Mustela
3.100 ден.

Mustela ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ 1

Промотивниот пакет содржи:

-Mustela Stelatopia масло за бањање 500ml.

-Mustela Stelatopia емолиентен балзам 200мл.

-Mustea Stelatopia  крем за лице 40ml.

Mustela Stelatopia линијата е наменета за сува и атопична кожа кај беиња и деца. Овие производи ќе ја смират атопичната кожа, давајќи чувство на мекост и удобност.

За време на капењето уживанција поради Stelatopija формулата без солзи.

После капење нежна, мека и свиленкаста кожа.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!
Mustela

Mustela