VICHY AQUALIA THERMAL RICH богата крема за хидратација на кожата 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY AQUALIA THERMAL RICH богата крема за хидратација на кожата 50ml


  • Шифра: 0017254
  • Производител: VICHY
1.178 ден. 1.570 ден.

VICHY AQUALIA THERMAL RICH  богата крема за хидратација на кожата 50ml.

Вода богата со минерали + хијалуронска киселина + растителен шеќер маноза.
Инспирирано од изотоничните раствори. Нуди 48 часовна хидратација. Измазнети тенки линии.
ЗА СУВА ДО МНОГУ СУВА КОЖА.
Содржи 97% состојки од природно потекло. Формулата е хипоалергена, испитана од дерматолошки надзор.
За осетлива кожа. Хипоалергено. Со Vichy минерализирана термална вода.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

VICHY

VICHY