VICHY SLOW AGE SPF30 дневна нега 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY SLOW AGE SPF30 дневна нега 50ml


  • Шифра: 0016021
  • Производител: VICHY
2.340 ден.

VICHY SLOW AGE SPF30 дневна нега 50ml.

Дејствува на првите знаци на стареење уште од самиот почеток на настанување на истите.

SPF 30. Содржи екстракт од корен од бајкалска капа кој делува антиоксидантно + пробиотик bifidus.
Зајакната, хидрирана кожа. Младешки изглед на кожата, блескав здрав сјај.
НОРМАЛНА ДО СУВА КОЖА-БЕЗ ПАРАБЕН
За чувствителна кожа. Хипоалергено. Содржи Vichy минерализирана термална вода.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

VICHY

VICHY