ROYAL SUPERIOR Jelly 2000mg матичен млеч 10 ампули за возрасни промотивно 2+1 подарок :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ROYAL SUPERIOR Jelly 2000mg матичен млеч 10 ампули за возрасни промотивно 2+1 подарок


  • Шифра: 0020310
  • Производител: Bosnalijek
3.185 ден.

ROYAL SUPERIOR Jelly 2000mg матичен млеч 10 ампули за возрасни промотивно 2+1подарок.

Матичниот млеч е извонреден биостимулатор и природен антиоксиданс.

Матичниот млеч ја јакне виталноста и отпорноста на организмот, го забрзува процесот на заздравување, ги подобрува функционалните способности и го забавува процесот на стареење.

Royal SUPERIOR jelly матичен млеч 2000mg со вкус на јагода.

Го подобрува имунитетот, ја подобрува абсорпцијата на витамини и минерали и има антимикробен ефект.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!

За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.


Начин на употреба: 1 ампула дневно пред доручек.

Bosnalijek

Bosnalijek