Mustela HYDRA BEBE крем за лице 40ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Mustela HYDRA BEBE крем за лице 40ml


  • Шифра: 0016617
  • Производител: Mustela
390 ден.

Mustela HYDRA BEBE крем за лице 40ml.

Нова формулација збогатена со природна Mustela патентирана активна состојка која ја подобрува заштитната улога на кожата и ја чува јачината на нејзините матични клетки. Моментално ја хидрира и има долготраен хидрирачки ефект.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Mustela

Mustela