You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

Mustela STELATOPIA масло за капење

  • Брендови Labaratories Expanscience
  • Шифра на производ: 016715
  • Достапност: На залиха
870ДЕН.

Mustela STELATOPIA масло за капење 200ml.

Се употребува за многу сува кожа на лице и тело,за сува кожа склона кон егземи кај новороденчиња,бебиња и деца.


0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha