You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

Mustela HYDRA BEBE крем за лице

  • Брендови Labaratories Expanscience
  • Шифра на производ: 016617
  • Достапност: На залиха
360ДЕН.
Тагови: Mustela, HYDRA, BEBE, крем, лице

Mustela HYDRA BEBE крем за лице 40ml.

Нова формулација збогатена со природна Mustela патентирана активна состојка која ја подобрува заштитната улога на кожата и ја чува јачината на нејзините матични клетки. Моментално ја хидрира и има долготраен хидрирачки ефект.


0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha