• Mustela заштитен витамински крем

Mustela заштитен витамински крем 100ml.

Комплетна нега на кожата за пеленското подрачје. Секојдневно го спречува пеленскиот исип, веќе од првиот ден.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

Mustela заштитен витамински крем

  • Производител: Labaratories Expanscience
  • Шифра на производ:014243
  • Достапност:На залиха
  • 399ДЕН.
  • 319ДЕН.


Тагови: Mustela, заштитен, витамински, крем