• Mustela 50+ лосион со висока УВ заштита

Mustela 50+ лосион со висока УВ заштита 100ml.

Заштита од сонце за лице и тело,за деца и бебиња од раѓање.За кожа осетлива на сонце и посебно осетлива кожа вклучувајќи и кожа склона кон атописки промени.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

Mustela 50+ лосион со висока УВ заштита

  • Производител: Labaratories Expanscience
  • Шифра на производ:017108
  • Достапност:На залиха
  • 960ДЕН.
  • 768ДЕН.


Тагови: Mustela, 50+, лосион, УВ