You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

MERZ SPEZIAL дражеи

  • Брендови Merz Pharma GmbH
  • Шифра на производ: 000205
  • Достапност: На залиха
565ДЕН. 480ДЕН.
Тагови: MERZ, SPEZIAL, дражеи

MERZ SPEZIAL дражеи,60 дражеи

Merz Spezial дражеи содржат единствена комбинација на витамини, минерали и микронутритиенси. Оваа специјално избрана и внимателно балансирана комбинација на витални супстанции ги обезбедува неопходните компоненти за здрава кожа, коса и нокти.

0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha