You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

Fervex кесички за деца

  • Брендови UPSA
  • Шифра на производ: 002854
  • Достапност: На залиха
240ДЕН.
Тагови: Fervex, фервекс, деца

Fervex кесички за деца, 8 монодозни кесички.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha