You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

Detrical 2000 таблети за возрасни

  • Брендови Natur Produkt Pharma
  • Шифра на производ: 018770
  • Достапност: На залиха
363ДЕН.

Detrical 2000 таблети  за возрасни, 60 таблети витамин Д.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha