You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

Defendyl сируп за деца

  • Брендови MEDIS
  • Шифра на производ: 013518
  • Достапност: На залиха
875ДЕН.
Тагови: Defendyl, сируп, деца

Defendyl сируп за деца  120ml.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.


0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha