You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

Absolut Torr dab-on антиперсипирант

  • Брендови Impolin AB Sweden
  • Шифра на производ: 020037
  • Достапност: На залиха
896ДЕН.

Absolut Torr dab-on антиперсипирант,35ml.

Absolute dry е шведски оригинален екстра ефикасен антиперспирант во форма на влажни марамчиња со долготраен 7 дневен ефект против потење и лоша миризба.

Не содржи парфеми,конзерванси и бои.

0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha