• Defendyl капсули за возрасни

Defendyl капсули за возрасни,30 капсули.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

Defendyl капсули за возрасни

  • Производител: MEDIS
  • Шифра на производ:013543
  • Достапност:На залиха
  • 875ДЕН.


Тагови: Defendyl, капсули, возрасни