You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

Defendyl капсули за возрасни

  • Брендови MEDIS
  • Шифра на производ: 013543
  • Достапност: На залиха
875ДЕН.

Defendyl капсули за возрасни,30 капсули.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha