GRAMINN капсули за возрасни,30 капсули :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
GRAMINN капсули за возрасни,30 капсули


  • Шифра: 0020479
  • Производител: INNventa
728 ден. 910 ден.

GRAMINN капсули за возрасни,30 капсули.

Содржи чист екстракт на поленов прав од 'рж, Secale cereale, кој претставува фитотерапија за лекување и контрола на бенигна хиперплазија на простата и официјално во водичот на EAU.

-Докажана ефикасност во третман и контрола на бенигна хиперплазија на простата (БПХ)

-Клинички докажано ги намалува непријатностите кај небактериски простатитис и еректилна дисфункција

-Подобрува квалитет на живот

-Без несакани дејства

-Комфорна примена

- 1 капсула на ден

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!

INNventa

INNventa