• Mustela HYDRA BEBE млеко за тело

Mustela HYDRA BEBE млеко за тело 300ml.

Нова формулација збогатена со природна Mustela патентирана активна состојка која ја подобрува заштитната улога на кожата и ја чува јачината на нејзините матични клетки. Моментално ја хидрира и има долготраен хидрирачки ефект.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

Mustela HYDRA BEBE млеко за тело

  • Производител: Labaratories Expanscience
  • Шифра на производ:015265
  • Достапност:На залиха
  • 630ДЕН.
  • 504ДЕН.


Тагови: Mustela, HYDRA, BEBE, млеко