You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

BIMUNAL сируп за деца

  • Брендови 4U pharma
  • Шифра на производ: 018929
  • Достапност: На залиха
390ДЕН.
Тагови: Bimunal, сируп, деца

BIMUNAL сируп за деца 150ml.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha