• SeptaNazal спреј за возрасни

SeptaNazal спреј за возрасни.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

SeptaNazal спреј за возрасни

  • Производител: KRKA
  • Шифра на производ:000731
  • Достапност:На залиха
  • 165ДЕН.


Тагови: SeptaNazal, спреј, возрасни